درباره ما

در اینجا همه ما در تلاش هستیم تا بهترین کیفیت را با کمترین قیمت به دست شما عزیزان برسانیم

مختصری از ما :

امروزه به دلیل تورم شدید روز افزون و رکود اقتصادی و گران شدن هزینه های تولید از جمله دارویی، واکسیناسیون، حمل نقل ، بسته بندی و نیروی کار سبب شده تا قیمت گوشت و محصوالت پروتینی به مقدار زیادی افزایش یابد که پیامد آن کاهش مصرف سرانه گوشت و محصوالت پروتینی در بین مردم و اقشار کم در آمد جامعه شده است .

ما توانسته ایم به لطف خداوند در مراتع سر سبز و در کنار آبشاهاری همیشه خروشان لرستان در مناطق حاصل خیز سالیانه ۱۴۰۰۰۰ هزار راس گوسفند و ۶۰۰۰۰ راس گوساله به صورت ثابت و چراگاهای فصلی با جابجای تعداد ۶۸ دامدار با خانواده با پشتیبانی شرکت تندیس بهار ایرانیان  ( صنایع بسته بندی سبدینو ) به صورت مستقیم و حذف واسطه ها محصول به صورت زنده دراستان تهران شهرستان شهریار ( کشتارگاه میثم ) و پس از تبدیل شدن به گوشت .محصول تولید شده روزانه در کارخانه بسته بندی البرز پروتین با نظارت سازمان دامپزشکی به صورت مستقیم با کمترین قیمت وبهترین کیفیت به مردم عزیزمان عرضه نماییم. 

شرکت تندیس بهار ایرانیان به شماره ثبت ۴۴۴۷۰۵ از سال ۱۳۹۲جهت نیل به این اهداف سامانه آنلاین سبدینو در حوزه توزیع محصوالت گوشتی گوشت گوساله .گوسفند و مرغ با بسته بندی بهداشتی وبا خودرویهای سردخانه دار در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ به درب منازل ارسال می نماید. 

شرکت با نظر کلیه حقوق مشتریان خدماتی همچون ضمانت کیفیت کالا ، خدمات مرجوعی ، ثبت سفارش آنلاین ، پیگیری سفارش و تغییر آدرس روز و ساعت تحویل کالا و پرداخت در محل را برای مشتریان خود در نظر گرفته است . 

مشتریان عزیز شما ناظر بر فعالیتهای ما هستید. 

شما با خریدتان یک هدف زودگذر نیستید ، بلکه هدف و نتیجه همه اقدامات ما هستید ، شما یک خانواده جدا از سازمان ما محسوب نمیشوید  ، بلکه فردی از سازمان ما می باشید ، ما با خدمتی که به شما ارائه می نماییم به ما لطف می کنید .

 و از این طریق فرصتی برای ادامه همکاری به ما میدهید . شما میتوانید با ثبت نام در درگاه تالی خدمات ما را به صورت اعتباری خرید نمایید ( آریا بهار پروتیین ) یا سامانه  sabadino.com شما میتوانید از طریق ایران کارت بانک آینده از تخفیفات ما بهره مند شوید. 

آریا بهار پروتئین یا سامانه sabadino.com  شما میتوانید ما را از باشگاه مشتریان بانک ملت و از طریق به پرداخت به صورت آنلاین خرید نمایید.

   آریا بهار پروتیین یا سامانه sabadino.com شما میتوانید در فروشگاه دیجی پروتیین محصولات ( آریا بهار پروتیین ) یا سامانه sabadino.com شما رستوران داران عزیز میتوانید محصوالت (آریا بهار پروتیین ) یا سامانه sabadino com.خرید نمایید.

 امیدواریم به لطف پروردگار و تلاش همکاران و یاری شما دوستان عزیز بتوانیم این سامانه در کلیه خدمات گسترش داده تا تمامی مردم ایران زمین از این خدمات بهرمند شوند . 

نرگس میرزکی (مالی)

توی این اوضاع اقتصادی همیشه سعی میکنیم مناسب ترین و کمترین قیمت برای خرید برای شما عزیزان فراهم کنیم ، چون تو سبدینو اولین چیزی که در نظر میگیریم مشتری هستش

هانیه مغانی (تولید محتوا)

همیشه دوست دارم محتوایی که تولید میکنم کاربردی و مفید باشه و به بالا بردن اطلاعات عمومی شما عزیزان کمک کنه ، یادگیری برای من پایانی نداره و یادگیری از مرحله ای به مرحله دیگه میدونم

نسترن کاظمی (پشتیبانی مشتریان)

من عاشق کمک کردن به دیگرانم و دوست دارم مشتریان از اولین نقطه شروع دیدن سایت و اپ تا آخرین لحظه کمک کنم که بی هیچ دغدغه ای خرید کنیم

رضا حسین پور (برنامه نویس back end)

از اینکه دیگران از فضایی که براشون در کد نویسی ساختم استفاده میکنن لذت میبرم ،دنیای من صفر و یک هستش و عاشق چالش های جدید هستم برای من سبدینو فقط یک شرکت نیست برای من مثل خانواده میمونه

مسعود نیک احمد (اجرایی)

سعی من همیشه این بوده که که با اجرای تمام عوامل در کنار هم دیگه همیشه کار ها به بهترین نحوه پیش برن

رضا سراوانی (دیجیتال مارکتینگ)

من در واحد مارکتینگ همواره سعی داشتم برای شناخت نیاز جامعه و مردم، بهترین خدمات و کالاها را برای مشتریان ایجاد کنم .و همیشه صداقت در الویت کار هام بوده

سالن قطعه بندی مرغ

سبد خرید

انتخاب متغیر

produc-image

قیمت فروشگاه

تومان

قیمت سبدینو

تومان
پشتیبانی