در اینجا همه در تلاش هستیم تا بهترین کیفیت را با کمترین قیمت به دست شما برسانیم

مختصری از ما :

امروزه به دلیل تورم روز افزون و گران شدن خوراک دام، هزینه دارویی و واکسیناسیون، حمل و نقل، بسته بندی و نیروی کار سبب شده تا قیمت گوشت و محصولات پروتینی به مقدار زیادی افزایش پیدا کند. که پیامد آن کاهش مصرف سرانه گوشت و محصولات پروتینی در بین مردم بخصوص اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه شده است.
هدف ما بهبود تغذیه مردم و کامل شدن سبد خانوار از گوشت قرمز و گوشت سفید است. ما توانسته ایم با تامین دام مورد نیاز خود از استان های لرستان، کردستان و اردبیل به صورت مستقیم و حذف هزینه های مازاد و واسطه گرها محصول تولید شده را با کشتار به روز دام، زیر نظر کارشناسان و بسته بندی بهداشتی به صورت مسقیم با کمترین قیمت و بهترین کیفیت به مردم عزیزمان عرضه نماییم.
آقای حسنوند با راه اندازی سامانه سبدینو، استارت آپ ایی در حوزه توزیع محصولات گوشتی اعم از گوشت گوساله، گوشت گوسفند و گوشت مرغ، به صورت مستقیم محصولات را از کشتارگاه با بسته بندی بهداشتی و ارسال رایگان کالا با ماشین یجچال دار در مناطق 22گانه تهران به دست همشهریان عزیز برساند. شرکت با در نظر گرفتن تمامی حقوق مادی و معنوی مصرف کننده جهت اطمینان از خرید کاربران خود به صورت اینترنتی خدماتی هم چون ضمانت کیفیت کالا، خدمات مرجوعی، ثبت سفارش آنلاین، پیگیری سفاش و تغییر آدرس، روز و ساعت تحویل کالا و پرداخت در محل را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.
امیدواریم به لطف پروردگار و تلاش همکاران و یاری شما دوستان عزیز بتوانیم این سامانه را گسترش داده تا تمامی مردم کشورمان از این خدمات بهرمند شوند.

SEND US A MESSAGE

[contact-form-7 404 "Not Found"]

CONTACT INFORMATION

50 East 52nd Street
Brooklyn, NY 10022
United States

+1322224332
+1323345455

info@economist.com
support@economist.com

Do you have questions about how Economist can help your company? Send us an email and we’ll get in touch shortly.